| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200 W |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| диаметър | 420 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| номинална мощност | 180 W |
| паспортно напрежение | 12 V |